Grand SPA

Welmond Hotel 'deki Grand Spa, Batum kentindeki en büyük SPA komplekslerinden biridir.

Welmond Hotel 'deki Grand Spa, Batum kentindeki en büyük SPA komplekslerinden biridir. Eşsiz tasarım iç mekanı ve ferahlık, misafirler için sadece rahatlayabileceğiniz, aynı zamanda gerçekten rahatlayabileceğiniz özel bir rahatlık ve uyum yaratır. Grand Spa, konuklarına kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, Türk hamamı, saunalar, buhar odaları ve lüks bakım odaları sunmaktadır. Çeşitli rahatlatıcı ve sağlıklı yaşam masajları, yüz ve vücut bakım programları, etkili gençleştirici tedaviler tüm dünyadan konukları beklemektedir. Sağlığınızı geliştirin, canlılığınızı birkaç saat içinde Grand Spa'da geçirin. Deniz havası ve Batum iklimi, spa uygulamalarının iyileştirici etkisini sadece daha güçlü hale getirecektir. En iyi masörlerden oluşan ekibimiz her şeyi yapacağız, sevgili ziyaretçiyi bastırmak mümkün değil, Kusursuz hizmet kalitesi ve beden ve ruh için yararlı prosedürler ile şaşırtıcıdır. (Yüzme havuzuna bir ziyaret sadece bir lastik kapak ile izin verilir.) SPA yönetiminden bir şapka satın alınabilir.

 

 

 
Grand SPA
 
 
Anti-Stres Masajı
Tam ve yoğun bir sırt masajı, gerginliği hafifletmeye ve kendini iyi hissetmeye yardımcı olur. Prosedürün süresi: 30 dak.
 
Dakika: 30 dk
Aromaterapi
Akdeniz'de yetişen şifalı bitkilerden elde edilen aromatik yağlar kullanılarak hafif ve yavaş hareketlerle gerçekleştirilen masaj, hoş hisler verir ve beden ve ruh üzerinde derin bir rahatlatıcı etkiye sahiptir. Prosedürün süresi: 50 dk.
 
Dakika: 50 dk
 
 
Selülit Masajı
 
özel masaj teknikleri ile cilt ve cilt altı yağ dokusu üzerinde bu karmaşık etkisi. Bu masajın bir sonucu olarak, yağ hücreleri "parçalanır" ve doğal olarak vücuttan atılır. Kural olarak, karın, kalça ve kalça üzerinde, bazı durumlarda sırt ve ellerde anti-selülit masajı yapılır. Tedavi süresi: 40 dk.
 
Dakika: 40 dk
 
 
 
Manuel Lenfatik Drenaj
 
Lenfatik drenajın amacı tüm vücudun lenfatik sisteminin yeniden harekete geçirilmesidir. Lenfler sadece vücuttan su ve toksinleri çıkarma işlemini etkilemekle kalmaz, aynı zamanda tüm vücudun savunma sisteminden de sorumludur. Prosedürün süresi: 50 dk.
 
Dakika: 50 dk
 
 
Sandy'den "İmza" Masajı
 
Kas ve genel rahatlama için tasarlanmıştır. Hem yumuşak hem de sert masaj tekniklerini birleştirir. Vücudunuzun isteklerine ve ihtiyaçlarına göre vücudunuzun her parçası için masaj teknikleri bireysel seçimi ile masaj yapın. Prosedürün süresi: 50 dk.
 
Dakika: 50 dk
 
 
Refleks Masajı
 
Özel bir masaj tekniğinde yapılan güçlü ayak masajı. Ayaklardaki refleks noktalarının yardımıyla tüm vücuda ve organlara erişim sağlanır. Enerjinin tıkanıklığı açığa çıkar, vücut gücünün noktaları aktive edilir ve kendi kendini iyileştirme süreci başlar. Prosedürün süresi: 30 dak.
 
Dakika: 30 dk
 
 
Spor Masajı
 
Spor masajı, hem eğitim sürecinin sisteminde hem de organizmanın bir bütün olarak restorasyonunda, düzenli olarak aşırı stres ve strese maruz kalmayacak kadar önemsizdir. Spor masajı, modern insanın yaşamındaki fizyolojik aktivitenin eksikliğini doldurabilir, dolayısıyla her gün alaka düzeyi artar. Spor masajı, kasların restorasyonu, tonlanması ve gevşetilmesi için çeşitli teknikleri birleştirir.
 
Dakika: 50 dk
 
 
Altın Terapi
 
24 ayar altın parçacıkları ile eşsiz bir tatlı badem ve hurma yağı kombinasyonundan oluşan ilaç, cildi serbest radikallerden korur, inanılmazlık ve gençliğe sahiptir. Masaj negatif vücudun rahatlatır ve pozitif enerji akışını düzenler ve vücuttaki tıkanmış enerji noktaları da serbest bırakılır. Böylece hücre yenilenmesinin işlevi stabilize edilir ve oksijen üretimi artar. Altın terapisi, en etkili ve doğal gençleştirici yöntemlerden biridir.
 
Dakika: 50 dk
 
 
Çiftler için harika masaj
Diğer yarısı unutulmaz ritüel herhangi bir gerginlik rahatlatmak için bir ayak masajı ile başlar ve başın bir masaj ile sona erer ve cennetini zevk sonra aromatik kokular jakuzideyken fırsatı bulacak ile romantik atmosferin keyfini çıkarın.
 
Dakika: 50 dk