Gym/Fitness

Eşsiz panaromik manzaraya sahip fitness salonumuzda sıkılmadan sporunuzu yapabilirsiniz...
Lüks bir kombinasyonla bütün bir uyum dünyasını keşfetmek için hayal gücünüzü yeniden canlandırın. Vücudunuzun fiziksel ve ruhsal durumunu, eşleştirilmiş prosedürleri, saunayı, fitness merkezinde egzersiz yapmayı ve San Spa Wellness Kompleksi'nde kapalı yüzme havuzunu şımartın ve gençleştirin. Fitness merkezimizde son nesil kardiyo eğitmenleri, çeşitli eğitim ve ağırlık kontrol terazileri için yerler bulacaksınız. Tam rahatlığınız için bornoz, havlu ve terlik temin edilmektedir. Tıbbi geçmişiniz ve fiziksel uygunluk düzeyiniz doğrultusunda özel olarak eğitilmiş profesyonel bir fitness eğitmeni, ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi gerçek hayatta yerine getirmenize yardımcı olacaktır. Daha etkili bir eğitim için, her oturum bir fitness hocası gözetiminde gerçekleştirilir. * "Yalnızca Yetişkinler", fitness center 16 yaşından büyük misafirler için kullanılabilir.
 
 
"Mutlu ve Fit" Paketi
 
Bir kişisel antrenörün gözetiminde 60 dakikalık fitness eğitimi ve Türk hamamında 30 dakikalık bir prosedür - Hamam yüksek bir sonuç elde etmede yardımcı olacaktır.
 
Dakika: 90 dk
 
 
Yüzme dersleri
 
Özel dersler, çocuğunuzun yüzme becerilerini geliştirmek için deneyimli bir eğitmen tarafından verilmektedir. Tüm dersler boyunca çocuklar zamanlarını verimli bir şekilde geçirmekten ve sonunda yüzme sertifikası almaya hak kazanacaklardır.
 
Dakika: 60 dk
 
 
Kişisel antrenör
Dakika: 60 dk