Dünya Masajları

Geleneksel Balinese Masajı, Volkanik Taşlarla Terapi, Tay Yağı Masajı, Lomi Lomi Masajı
Geleneksel Balinese Masajı
 
Sandalye Tipi: Vücudun Makrobiyotik noktada Endonezya Bali masajı ostrovah.Eto etkisi gerçekleştirilen Şark masajı, yumuşak, ama özel bir tekniktir iç enerji ve iç organov.Ispolzovanie raturalnyh masaj yağları uyum sağlamak için myshts.Tsel masaj merkezlerinin derin tabakalarına ulaşmasını sağlar enfes mükemmellik verir. oturumundan sonra uyum içinde enerji, hafiflik vücutta ve aklın bir patlama hissedeceksiniz.
 
Dakika: 50 dk
 
 
Volkanik Taşlarla Terapi
 
C-terapi - antik çağlarda biliniyordu. Sıcak taşların kullanımı, stimülasyon ve detoksifikasyonun etkisi, oksijen ile zenginleştirilmeye bağlı mikrodolaşımın iyileştirilmesi ve hücrelerin artan metabolik aktivitesi nedeniyle kan ve lenf birikmiş cürufları ortadan kaldırarak vücut üzerinde yararlı bir etkiye sahiptir. Taş terapisi oturumları için ana endikasyonlar: kronik yorgunluk, uykusuzluk, depresyon, migren, kilolu, selülit, yaralanma sonrası rehabilitasyon, eklem hastalıkları, sırt ve boyun ağrısı.
 
Dakika: 60 dk
 
 
Tay Masajı
 
Geleneksel Tay masajı masajı. Bu basınç tekniği, iç organların çalışmasını normalleştirir ve vücutta dolaşan hayati enerjiyi uyarır. Masaj enerji dengesini geri kazandırır, iyileştirici bir etki yapar, üst solunum yollarının çalışmasını iyileştirir ve güçlü bir enerji akışını uyarır. Masajı yapmak için, gevşek oturan giysiler kullanılır. Prosedür, germe ve büküm hareketleri kullanılarak zeminde gerçekleştirilir.
 
Dakika: 50 dk
 
 
Tay Yağı Masajı
 
Sürekli stres yaşayanlar için rahatlamanın etkili bir yolu, sinir sistemi bozukluğundan muzdariptir ve aynı zamanda geleneksel Thai masajında ​​kullanılan gerilmelere duyarlıdır. Yağ masaj yağı etkisinde kullanılan - iyi sinir, kardiyovasküler, sindirim, hormonal sistemi etkiler. Güçlü bir uyarıcı, tonik, temizlik ve gençleştirme prosedürüdür. Yağ masajı yaşlanma sürecini yavaşlatır ve düzeltir, yaşam süresini uzatır, uykuyu normalleştirir, cildin metabolik süreçlerini ve tüm iç organların aktivitesini azaltır, vücuttaki durgun olayları ortadan kaldırır ve hatta vizyonu artırır.
 
Dakika: 60 dk
 
 
Mandara (4 elinde masaj)
 
Bali Mount Mandara'dan (Ebedi Gençlik Dağı) doğmuştur. İki terapist tarafından gerçekleştirilir: 5 ünlü masajın tekniklerini birleştiren yüksek kaliteli bir senkronik masaj: Japon Shiatsu, Tay, Hawaii Lomi Lomi Nui, İsveç ve Balinese
 
Dakika: 50 dk
 
 
Lomi Lomi Masajı
 
Hawaii Lomi Lomi masajı - bu, stresi yenmek vücudun esneklik ve sağlığını kazanması, enerji dengesini yeniden, hastalıkla başa çıkmak ve uyku geliştirmek için yardımcı beden ve ruh terapisi, asırlık gelenekleri olduğunu.
 
Dakika: 50 dk