Cilt Bakım Programı

Tüm cilt tiplerine bakım, toksin giderici etkisi vardır, cildi nemlendirir ve yumuşatır, sağlıklı bir görünüm verir.
Klasik Yüz Bakımı
 
Tüm cilt tiplerine bakım, toksin giderici etkisi vardır, cildi nemlendirir ve yumuşatır, sağlıklı bir görünüm verir. Ödemi kaldırır ve erken kırışıklıkların görünümünü önler.
 
Dakika: 50 dk
 
 
Ekspres Cilt Bakımı
 
Prosedür, tercih ettiğiniz en önemli üç problemi ortadan kaldırmaya, cildin derinlemesine temizlenmesine, nemlenmeye veya yaşlanmaya karşı cilt bakımına el atmaya yarar.
 
Dakika: 30 dk
 
 
Özel Yüz Tedavileri
 
Özel programlar belirli sorunları çözmek için tasarlanmıştır. Bakımın sonucu uzamış bir etkiye sahiptir, yani cildinizin nemlendirilmesi, yumuşatılması ve dış etkenlerin zararlı etkilerinden korunması anlamına gelir.
 
Dakika: 50 dk
 
 
Göz Çevresi Özel Cilt Bakımı
 
Bu prosedür, göz çevresindeki hassas bölge için rahatlatıcı ve ferahlatıcı bir bakım sağlar. Kolay lenf drenaj masajı, bakım sırasında göz çevresindeki bölgeyi rahatlatacaktır.
 
Dakika: 30 dk
 
 
Yaşlanma Karşıtı Bakım
 
Bu programlar içerisindeki anti-aging hormonlarını arttırmak için cildi korumak için gerekli olan bir madde olan kolajen içeren esansları içerir. Saf kolajen cildi yoğun bir şekilde nemlendirir ve sıkılaştırır, kırışıklıkları yumuşatır ve oval yüzünü iyileştirir. Bu hatların üretimi de doğal hormonlar kullanır, kök hücreler, en son bilimsel gelişmeler uygulanır.
 
Dakika: 50 dk